تاریخ انتشار :پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب : ۴۰۱
جالب است ۰ +
نمایشگاه گردشگری جهان اسلام خردادماه امسال با معرفی دو شهر ایران به دلیل همزیستی مسالمت‌آمیز مسلمان‌ها و زرتشتی‌ها برگزار می‌شود.
نمایشگاه گردشگری جهان اسلام درخرداد ایران
به گزارش عصرمیزبان این نمایشگاه از هفدهم تا بیستم خردادماه امسال در محل نمایشگاه‌های شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد. این رویداد با حمایت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، کمیسیون ملی آیسسکو در ایران و همچنین سازمان توسعه تجارت کشور برگزار می‌شود.
آزاده مستعانی، دبیر اجرایی این نمایشگاه گفت که برای حضور نمایندگان و هیأت‌های تجاری کشورهای ترکیه، پاکستان، عراق، تاجیکستان و بعضی از کشورهای آفریقایی رایزنی‌های لازم نیز صورت گرفته است.
قرار است در نمایشگاه گردشگری جهان اسلام، «اردکان» و «شانلی اورفا» به دلیل همزیستی مسالمت‌آمیز مسلمان‌ها و زرتشتی‌ها به عنوان دو شهر دارای ظرفیت گردشگری معرفی شوند.
گردشگری زیارتی نیز یکی از بخش‌های مورد توجه این نمایشگاه محسوب می‌شود که به همین منظور، مراکز و دفاتر خدمات زیارتی به‌ویژه از خراسان رضوی در این رویداد حضور خواهند شد.
برگزاری جلسات متنوع سرمایه گذاری وبازاریابی،از جمله برنامه‌های جانبی این نمایشگاه خواهد بود تا با معرفی پدیده‌های گردشگری مذهبی کشور، بازاریابی مناسب هم صورت بگیرد و شرکت‌کنندگان بسته‌های مسافرتی تابستانه خود را به بازدیدکنندگان معرفی کنند.
http://asremizban.com/vdcicza52t1au.bct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما