تاریخ انتشار :يکشنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب : ۳۹۵
جالب است ۱ +
شرکت هواپیمایی آلمانی کوندر، با ایجاد تغییراتی در هویت‌بصری برند خود، ازهواپیماهای جدیدش رونمایی کرد.
هواپیماهای راه راه؛ هویت بصری جدید یک شرکت هواپیمایی
این شرکت که به تازگی در حال ری‌برندینگ است، اعلام کرده‌است که ۱۶ هواپیمای جدید از ناوگانش را به‌روز خواهد‌کرد که تمامی آنها به رنگ حوله‌ها و صندلی‌های ساحلی راه‌راه در می‌آیند.
هواپیماهای جدید شرکت کوندر،هواپیماهای تفریحی هستند. این شرکت در وبسایت رسمی‌اش نوشته است: «تعطیلات راه‌راه هستند، و کوندر تعطیلات است.»
چتر، حوله‌های ساحلی،بستنی‌فروشی ها و…که همه نمادی از تعطیلات هستند همگی راه‌راه های رنگی دوست‌داشتنی دارند و باعث خوشحالی و شادی‌ ما می‌شوند.رنگ‌های راه‌راه نماد شیوه‌ی خاصی از لایف‌ استایل هستند. لایف‌ استایلی که در آن زمان بی‌معنی است، و هم‌چنین درخشان و جذاب است، درست مانند شرکت‌ هواپیمایی ما…
اولین هواپیماهای راه‌راه کوندر در پنج رنگ زرد، قرمز، آبی، سبز و بژ عرضه خواهند‌شد. این تنوع رنگ‌ها نشان‌دهنده ی تنوع سلیقه مهمانان و مسافران ناوگان هواپیمایی وهم‌چنین فرصت‌های مختلف کشف دنیا است. هر رنگ معنای نمادین خودش را دارد، زرد، نماد آفتاب و قرمز نماد شور و شوق، آبی نماد دریا و بژ نماد ساحل است.
مدیرعامل کوندردرباره ی این تغییر گفت:«راه‌راه بودن هواپیماهای ما نشان دهنده‌ی منشأ ما و رنگ‌ها نشان دهنده‌ی تنوع خدمات و سلیقه‌ی مشتریان است. این هویت جدید نشان‌دهنده ی شوق ما برای خدمت‌رسانی است و همین رویکرد ما را منحصربه‌فرد می‌کند . کار ما به شوق‌آوردن است.
لباسهای فرم کارکنان و خدمه ناوگان هواپیمایی کوندر نیز در راستای‌تغییرات انجام شده تغییر می‌کنند. هم‌چنین وسایل داخل هواپیما، مانند فنجان، پتو، کارد و چنگال، هم‌چنین تمام خدمات چاپی هواپیمایی مانند کارت پرواز، کارت شناسایی و علائم فرودگاه با طرح جدید هماهنگ خواهند‌شد.

  http://asremizban.com/vdcakmne149no.5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما