تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۴۴۲
جالب است ۰ +
اینجا را باید سرزمین فرصت های طلایی نامید.سرزمین شگفتی ها و تضاد ها.
فایل ویدیو
افغانستان مهد تنوع است. این کشور اگرچه در محدوده جغرافیایی نسبتا کوچکی قرار گرفته است، اما به لحاظ فرهنگی، زبانی، مذهبی، قومی، نژادی، غذا، پوشاک، موسیقی، مناظر طبیعی، گونه‌های جانوری و پوشش گیاهی، در زمره متنوع‌ترین کشورهای جهان قرار دارد.
افغانستان سرزمینی است که هیچ همسایه ای به اندازه ایران نگران و همراه آن نبوده است.
دیارمردمان خسته از جنگ و ناامنی که حالا در روزهای بهترشدن امنیت کشورشان،دلشان می خواهد اینده بهتری را برای فرزندانشان رقم بزنند.
با وجود پیوندهای عمیق میان دو ملت،تبادل اقتصادی و تجاری افغانستان و ایران به دلیل فقدان برنامه هدفمند و اصولی،درشکل و شمایل سنتی و مرزی جا ماند.
پس از سالها مراودات سنتی،خبری خوش از افغانستان به گوش می رسد.
شرکتی خلاق و کاربلد به نام "بارکاو تجارت بارمان" ابرومند ترین شیوه تجارت با همسایه شرقی را تدارک دیده است که درنوع خود تنها مرکز تجاری و بزرگترین نمایشگاه دائمی کالاهای ایرانی با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران در شهر کابل محسوب می شود.
مرکز تجاری و نمایشگاه دائمی جمهوری اسلامی ایران با مساحتی بالغ بر ۷ هزار مترمربع تجاری در ۴ طبقه و ۱۱ طبقه اداری مسکونی و ۴هزار و ۲۰۰ متر انبار اختصاصی در موقعیت جغرافیایی مناسب در شهر کابل، به عنوان بزرگترین مرکز مراودات تجاری دو کشور دوست و همسایه، ایران و افغانستان احداث شده است.
مرکزی که قرار است سرآغاز تحولات جدی و منطبق با استانداردهای روز در زمینه شکوفایی اقتصادی دو کشور باشد.
  http://asremizban.com/vdcd2x0o6yt0o.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما